Pogotowie kacowe

Kroplówka na kaca w domu. Dojazd (24/7) w cenie usługi na terenie miast: Gdańsk, Gdynia, Sopot. Zniżki dla grup.

Kroplówka na kaca

Alkohol szkodzi zdrowiu- odradzamy jego zażywanie.

Proponujemy szybki dojazd w Gdańsku, Gdyni i Sopocie z dożylnym nawodnieniem w nagłej sytuacji. Dyżurujemy całą dobę, 7 dni w tygodniu (24/7). Wlewy dożylne łagodzą zaburzenia elektrolitowe, które powoduje nadmierna konsumpcja alkoholu. Kroplówki przynoszą ulgę, ale najczęściej nie eliminują w całości wszystkich objawów kaca. Skuteczność terapii zależy o stanu osoby, która nadużyła alkoholu, większość pacjentów deklaruje znaczną poprawę samopoczucia po kroplówce. Czasami rekonwalescencja może trwać kilka dni, niektórzy pacjenci preferują 2-3 krotnie powtórzenie zabiegu (np. podczas przerwyania ciągu alkoholowego). Naszą ofertę awaryjnej pomocy adresujemy głównie do osób, które jednorazowo przedawkowały alkohol i chciałby ograniczyć nieprzyjemne dolegliwości fizyczne (syndrom dnia następnego).

Kroplówka mini
Skład: 500 ml (wybrane elektrolity lub glukoza)

Cena: 400 zł
Zestaw midi
Skład: 1000 ml (elektrolity lub glukoza), duża dawka magnezu, witamina C
Cena: 800 zł
Zestaw maxi
Skład: 1500 ml (elektrolity lub glukoza), duża dawka magnezu, witamina C, witaminy z grupy B
Cena: 1200 zł
Pakiet indywidualny
Skład: Do ustalenia
Cena: Zapytaj

Odtrucie alkoholowe Gdańsk Gdynia

Oferowane przez nas kroplówki nie są metodą leczenia uzależnienia od alkoholu. Wlewy dożylne mogą łagodzić nietóre psychiczne (np. niepokój, pobudzenie psychoruchowe) i fizyczne (np. osłabienie, nudności, drgawki) objawy odstawienia alkoholu i w tym sensie mogą ułatwiać przerwanie ciągu alkoholowego. Decyzja o odstawieniu alkoholu należy jednak tylko od alkoholika, który sam musi przestać pić. Żadna kroplówka nie sprawi, że osoba uzależniona od alkoholu „w cudowny sposób” i bez wysiłku przestanie go nadużywać. Alkoholikom chcącym zerwać z nałogiem zalecamy psychoterapię.

Kto jeszcze oferuje odtrucie alkoholowe?

Współpracujemy z wieloma specjalistami pomagającymi osobom zatrutym alkoholem. Jeżeli z jakiegoś powodu sami nie będziemy dyspozycyjni, aby do Państwa dojechać (np. nadmiar pacjentów) to chętnie pomożemy w znalezieniu innej firmy, która będzie mogła pomóc jak najszybciej.
Żeby ułatwić Państwu ewentualne samodzielne poszukiwania i podjęcie decyzji dotycącej odtrucia w domu umieszczamy kilka linków: odtrucie alkoholowe Gdańsk albo odtrucie alkoholowe Gdynia lub detoks Gdańsk.

telephone icon+48 604-238-471