Kroplówka multiwitaminowa

Ten rodzaj wlewu witaminowego (przez niektórych potocznie nazywany bombą witaminową) to unikalne połączenie, które zawiera wszystkie witaminy w jednej kroplówce. Multiwitamina jest w gruncie rzeczy połączeniem dwóch krolówek witaminowych- kroplówki z witamin lipofilowych (A, D, E, K) z kroplówką z witamin hydrofilowych (B1, B2, B6, B7, B9, B12, C).

Różnorodna, zbilansowana dieta jest źródłem wszystkich składników potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania ustroju. Kroplówki witaminowe nie mogą być zamiennikiem prawidłowego odżywiania. Zaburzenia w poziomie witamin mogą być spowodowane niewłaściwymi nawykami żywieniowymi. Konsultacja dietetyczna może pomóc odpowiednio skorygować dietę.

  • dla osób szukających preparatów najwyższej jakości
  • nie mogących przyjmować stałych pokarmów
  • nie wchłaniających z przewodu pokarmowego
  • chcących poprawić swoją wydajności psychofizycznej
Skład: A, D, E, K, B1, B2, B6, B7, B9, B12, C
Cena: 350 zł

Witaminy dożylnie

Witaminy to grupa egzogennych związków bezwzględnie potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania ustroju. Ze względu na rozpuszczalność dzielimy je na hydrofilowe (rozpuszczalne w wodzie, nierozpuszczalne w tłuszczach- witaminy B i C) oraz hydrofobowe (rozpuszczają się w olejach- A, D, E, K). Witaminy regulują różnorodne procesy biochemiczne, ich prawidłowy balans w organizmie warunkuje optymalny przebieg często skorelowanych reakcji chemicznych w komórkach, przekładając się funkcję tkanek, organów i całego organizmu. Nadmiar witamin (hiperwitaminoza) jest szkodliwy podobnie jak ich niedobór (awitaminoza).

Stosując terapię dożylną, można szybko dostarczyć określone dawki witamin do krwioobiegu, który rozprowadzane po całym organizmie. Witaminy podawane dożylnie nie podlegają skomplikowanym i nie zawsze wydajnym procesom wchłaniania z przewodu pokarmowego- trafiają do krwi w takiej dawce, w jakiej zaplanowano. Preparaty dożylne są jednak mniej bezpieczne od doustnych między innymi ze względy na to, że działają natychmiast (np. podawane zbyt szybko mogą powodować nudności). W przypadku nadwrażliwości na składnik preparatu podanego dożylnego reakcja organizmu zazwyczaj jest znacznie silniejsza w porównaniu do tej samej substancji przyjętej doustnie. Dlatego tabletki z witaminami są bezpieczniejsze, choć mogą nie wchłaniać się w całości.

Kroplówki witaminowe Gdańsk i Gdynia

Mieszkańcom Trójmiasta dajemy możliwość zamówienia kroplówki witaminowej z dojazdem. Możemy przyjechać z kroplówką do Państwa domu, miejsca pracy, hotelu lub w inne wskazane miejsce. Termin podania wlewu witaminowego dopasujemy do Państwa oczekiwań- pracujemy 7 dni w tygodniu. Wybierając kroplówkę z dojazdem zapewniają sobie Państwo maksimum komfortu- to my będziemy się martwić żeby dojechać na czas i znaleźć miejsce parkingowe.

W ramach usługi możemy dojechać również pod adres poza Gdynią, Gdańskiem i Sopotem. Jeżeli np. spędzają Państwo czas na Kaszubach albo mieszają poza a aglomeracją również postaramy się do Państwa przyjechać o ile tylko pozwoli nam na to grafik.

telephone icon662 - 683 - 758