Zastrzyki

Usługi pielęgniarskie > Zastrzyki

Zastrzyki w domu

Oferujemy możliwość dojazdu do pacjenta i podania zastrzyku (iniekcji) na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia i Sopot). Robimy wszystkie rodzaje zastrzyków (domięśniowe, dożylne, pod- i śród- skórne). W ramach usługi podajemy róże leki np. witaminy, hormony, szczepionki, leki przeciwbólowe i przewalane, leki przeciwgorączkowe, leki przeciwwymiotne, leki przeciwalergiczne. Iniekcje wykonujemy u pacjentów w każdym wieku- od 0 do 110 lat.

Co zrobić żeby dostać zastrzyk?

Żeby zamówić podanie zastrzyku z dojazdem do domu Pacjenta na obszarze Gdańska, Gdyni lub Sopotu wystarczyć do nas zadzwonić. Najczęściej pacjent musi mieć swój lek, który wykupił w aptece na podstawie recepty wystawniej przez uprawnionego lekarza. Pielęgniarki mają uprawnienia do wystawania recept na niektóre leki w zastrzykach np. substancje przeciwwymiotne- wówczas nasza pielęgniarka może dostarczyć lek pacjentowi. Wykaz substancji czynnych, które mogą być ordynowane przez pielęgniarki często się zmienia, dlatego o szczegółowych, aktualnych informacji na ten temat udzielamy telefonicznie.

Zastrzyki Gdańsk Gdynia Sopot

Jeżeli np. ból (np. zapalenie stawów) powoduje, że nie możesz samodzielnie wyjść z domu i pójść na zastrzyk do przychodni albo opiekujesz np. starszymi rodzicami, którzy nie są już tak samodzielni jak kiedyś to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Chętnie przyjedziemy i podamy zastrzyk w dogodnym dla Ciebie miejscu- bez zbędnych formalności (np. skierowania) i czekania w kolejkach. Wizytę domową wygodnie umówisz drogą teleoniczną. Możemy przyjechać w weekend lub święto.

  • Zastrzyk domięśnowy
  • Zastrzyk podskórny
  • Zastrzyk dożylny
  • Zastrzyk śródskórny
  • Zastrzyki przeciwbólowe
  • Szczepienia
telephone icon662 - 683 - 758