Usługi pielęgniarskie

z dojazdem Gdańsk, Gdynia, Sopot


24/7 mobilny serwis usług pielęgniarskich. Zadzwoń w celu umówienia wizyty domowej, a pielęgniarka dojedzie najszybciej jak to będzie możliwe lub w innym dogodnym czasie. Naszą usługę medyczną możesz zamówić do domu, hotelu, miejsca pracy itp.- przyjedziemy tam gdzie będzie najwygodniej dla pacjenta. Pomagamy osobom dorosłym dzieciom i seniorom. Naszymi pacjentami są też obcokrajowcy- we speak English.

Oferujemy profesjonalne zabiegi medyczne, wykonywane w komfortowej dla pacjenta atmosferze. Wszystkie procedury przeprowadzane są przez doświadczony i empatyczny personel.

Osoba wybierająca usługę medyczną z dojazdem do domu nie naraża się na kontakt z grupą chorych, którzy przebywają w stacjonarnym ośrodku zdrowia.

Nie jesteśmy pogotowiem ratunkowym. W stanach zagrożenia życia prosimy kontaktować się z numerem alarmowym- 112.

GDAŃSK - GDYNIA - SOPOT

Usługi pielęgniarskie w domu

Świadczymy kompleksowe usługi pielęgniarskie. Poniżej przedstawimy wybrane zabiegi medyczne, często zamawiane przez mieszkańców Trójmiasta. Osoby zainteresowane innymi świadczeniami zdrowotnymi (niewymienionymi tutaj) prosimy o kontakt telefoniczny i wyjaśnienie swojego problemu- postaramy się pomóc lub polecimy innego specjlapistę (np. położną, lekarza, psychologa etc.).

PRP osocze bogatopłytkowe
Autologiczne czynniki wrostu wspomajające regenerację tkanek. W kosmetologii vampire face lifting.
Dowiedz się więcej
Pobieranie krwi
Pobieranie krwi do celów diagnostycznych i do zabiegów- np. PRP.
Dowiedz się więcej
Cewnikowanie pęcherza moczowego
Założenie, wymiana lub uśnięcie cewnika Foley’a (cewnik urologiczny) u kobiet i mężczyzn.
Dowiedz się więcej
Zalożenie sondy do żołądka
Zgłębnik nosowo- żołądkowy ułatwia karmienie chorych.
Dowiedz się więcej
Zmiana patrunku, leczenie ran
Porania leczzeka ran przewlekłych.
Dowiedz się więcej
Lewatywa, enema
Wlew doodbytniczy. Usunięcie zalegających mas kałowych z jelita grubego.
Dowiedz się więcej
Zastrzyki
Iniekcje podskórne, domięśniowe i dożylne.
Dowiedz się więcej
Pobieranie moczu przez cewnikowanie
Jałowe pobranie próbki moczu np. do diagnostyki zakażeń pęcherza moczowego.
Dowiedz się więcej
Stawianie baniek
Manualna stymulacja układu odpornościowego. Tradycyjna metoda walki np. z przeziębieniem o niepotwierdzonej skuteczności.
Dowiedz się więcej

W pierwszej kolejności dojeżdżamy do mieszkańców Trójmiasta. Jednocześnie dostrzegamy potrzeby pacjentów z sąsiednich gmin i w miarę możliwości postaramy się przyjechać również do mieszkańców pobliskich miejscowości (np. Bojano, Chwaszczyno, Banino, Rumia, Reda). Zadzwoń żeby sprawdzić dostępność naszych usług w twojej lokalizacji.

Twój problem jest dla nas ważny- postaramy się pomóc.

Mobilne usługi pielęgniarskie

Osoba decydująca się na wizytę pielęgniarki domowej otrzymuje od nas takie świadczenie medyczne, jakie otrzymałaby np. w przychodni lub szpitalu. Przewagą domowych usług pielęgniarskich nad ambulatoryjnymi są przede wszystkim: wygoda, oszczędność czasu, zmniejszenie stresu, brak kontaktu ze szpitalną mikroflorą (bakterie, wirusy), dyskrecja. Dodatkową zaletą naszych usług jest ich łatwa dostępność- wystarczy zadzwonić żeby umówić wizytę pielęgniarki- bez nadmiernej biurokracji (np. skierowania)

Naszą usługę zawsze wykonuje medyk z wykształceniem uzyskanym na uniwersytecie i doświadczeniem zawodowym zdobytym w pracy, w co najmniej dwóch publicznych podmiotach ochrony zdrowia. Każdy nasz pracownik równolegle pracuje w publicznej jednostce ochrony zdrowia- cały czas rozwija się zawodowo.

Z punktu widzenia pacjenta np. podanie leku za pomocą zastrzyku w pośladek zajmuje medykowi około 1 min. Jednak pacjent musi najczęściej poświęcić znacznie więcej czasu żeby dostać ten „prosty” zastrzyk (np. dojazd, rejestracja, kolejka). Co więcej dla pacjenta np. z bólem kręgosłupa wizyta w ośrodku zdrowia może być bardzo uciążliwa (albo po prostu niemożliwa, jeżeli dotkliwy ból wyklucza poruszanie się). Z nami załatwisz ten prozaiczny problem nie kiwając nawet palcem- przyjedziemy i zrobimy zastrzyk.

  • Bez kolejek
  • Dla osób które nie są mobilne
  • Dla ceniących komfort
  • Redukcja stresu
  • Dyskrecja