Jałowe pobranie moczu z pęcherza

Przeprowadzenie cewnikowania pęcherza moczowego może okazać się konieczne np. w trakcie diagnostyki zakażeń układu moczowego. Szczególnie, jeżeli wcześniejsze badania próbek pobranych samodzielnie podczas oddawania moczu (mikcji) wskazują, że mocz nie został pobrany jałowo. Problem zabrudzenia próbek moczu występuje najczęściej u małych pacjentów (np. noworodków). Uchwycenie próbki moczu może przysparzać opiekunom sporo problemów- wówczas konieczne może okazać się pobranie próbki moczu bezpośrednio z pęcherza. Zabieg cewnikowania jest nieprzyjemny dla pacjenta, dlatego unika się go, jeżeli jest taka możliwość.

Możliwość pobrania moczu przez cewnikowanie w domu to wygoda dla pacjenta oraz jego ewentualnych opiekunów. Wykonanie tego zabiegu w domu pomaga również zredukować stres pacjenta- istotne u dzieci. Dla osób niesamodzielnych (seniorzy, inwalidzi, obłożnie chorzy) wizyta pielęgniarki domowej może być olbrzymim ułatwieniem.

Wybierając naszą usługę nie ryzykują Państwo kontaktu zarazkami obecnymi np. w przychodni, szpitalu. Dzięki nam nie muszą Państwo narażać się na kontakt z chorymi, którzy mogą zarażać. Dojedziemy do każdego pacjenta w Gdańsku, Gdyni i Spocie.

Usługi pielęgniarskie z dojazdem w Gdańsku, Gdyni, Sopocie

24/7/365 usługi pielęgniarskie z dojazdem do domu Pacjenta w Trójmieście. Problemy w poruszaniu, bariery architektoniczne czy godziny otwarcia placówek medycznych nie stanowią już przeszkody w dostępie do świadczeń medycznych. Zadzwoń, a nasza pielęgniarka przyjedzie do wskazanego pacjenta.

  • Dla dzieci
  • Dla seniorów
  • Dla obłożnie chorych
  • Wygoda, oszczędność czasu
  • Brak kontaktu z "zarazkami szpitalnymi"
telephone icon662 - 683 - 758