Pogotowie kacowe

Kroplówka na kaca w domu. Dojazd (24/7) w cenie usługi na terenie miast: Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz Kaszuby.

Kroplówka na kaca

Alkohol szkodzi zdrowiu- odradzamy jego zażywanie.

Proponujemy szybki dojazd w Gdańsku, Gdyni i Sopocie z dożylnym nawodnieniem w nagłej sytuacji. Dyżurujemy całą dobę, 7 dni w tygodniu (24/7), 365 dni w roku. Wlewy dożylne łagodzą zaburzenia elektrolitowe, które powoduje nadmierna konsumpcja alkoholu. Kroplówki przynoszą ulgę, ale najczęściej nie eliminują w całości wszystkich objawów kaca. Skuteczność terapii zależy o stanu osoby, która nadużyła alkoholu, większość pacjentów deklaruje znaczną poprawę samopoczucia po kroplówce. Czasami rekonwalescencja może trwać kilka dni, niektórzy pacjenci preferują 2-3 krotnie powtórzenie zabiegu (np. podczas przerwyania ciągu alkoholowego). Naszą ofertę awaryjnej pomocy adresujemy głównie do osób, które jednorazowo przedawkowały alkohol i chciałby ograniczyć nieprzyjemne dolegliwości fizyczne (syndrom dnia następnego).

Kroplówka mini
Skład: 500 ml (wybrane elektrolity lub glukoza)

Cena: 400 zł
Zestaw midi
Skład: 1000 ml (elektrolity lub glukoza), duża dawka magnezu, witamina C
Cena: 800 zł
Zestaw maxi
Skład: 1500 ml (elektrolity lub glukoza), duża dawka magnezu, witamina C, witaminy z grupy B
Cena: 1200 zł
Pakiet indywidualny
Skład: Do ustalenia
Cena: Zapytaj

Odtrucie alkoholowe w domu Gdańsk Gdynia

Oferujemy Państwu możliwość odbycia odtrucia alkoholowego we własnym domu. Nasza pielęgniarka dojedzie do Państwa w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Po uzgodnieniu możemy wyokonać odtrucie również poza Trójmiastem- na terenie całego województwa Pomorskiego.

W zależności od potrzeb pacjenta możemy przeprowadzić jednorazową terapię dożylną lub kontynuować odtrucie przez kilka kolejnych dni.

Podawane przez nas kroplówki nie są metodą leczenia uzależnienia od alkoholu. Wlewy dożylne mogą łagodzić nietóre psychiczne (np. niepokój, pobudzenie psychoruchowe) i fizyczne (np. osłabienie, nudności, drgawki) objawy odstawienia alkoholu i w tym sensie mogą ułatwiać przerwanie ciągu alkoholowego. Decyzja o odstawieniu alkoholu należy jednak tylko od alkoholika, który sam musi przestać pić. Żadna kroplówka nie sprawi, że osoba uzależniona od alkoholu „w cudowny sposób” i bez wysiłku przestanie go nadużywać. Alkoholikom chcącym zerwać z nałogiem zalecamy psychoterapię.

Kto jeszcze oferuje odtrucie alkoholowe?

Współpracujemy z wieloma specjalistami pomagającymi osobom zatrutym alkoholem. Jeżeli z jakiegoś powodu sami nie będziemy dyspozycyjni, aby do Państwa dojechać (np. nadmiar pacjentów) to chętnie pomożemy w znalezieniu innej firmy, która będzie mogła pomóc jak najszybciej.
Żeby ułatwić Państwu ewentualne samodzielne poszukiwania i podjęcie decyzji dotycącej odtrucia w domu umieszczamy kilka linków: odtrucie alkoholowe Gdańsk albo odtrucie alkoholowe Gdynia lub detoks Gdańsk, kroplówka Hel.

telephone icon662 - 683 - 758